RSS
Новости
29 ноября 2019, 21:33
Електромобіль Tesla потрапив до Книги рекордів Гіннеса
Електромобіль Tesla Model S P85+ потрапив до Книги рекордів Гіннеса як перше електричне авто, що подолало дистанцію в 1 млн км. Рекорд був офіційно зареєстрований у німецькому місті Хорнберге.

Електромобіль, який став рекордсменом, був придбаний у 2014 році. Перші 290 тис. км він проїхав на своєму рідному акумуляторі, після чого наступні 250 тис. км власник використовував орендовану батарею.

Згодом офіційний дилер замінив автомобілісту блоки живлення, з якими авто проїхало ще 500 тис. км. При цьому акумулятори електрокара зберегли свою первісну ємність на рівні 86%, тоді як запас ходу авто впав на 14%.

Також електромобілю 4 рази міняли електродвигун, причому остання заміна була на 320 тис. км. Варто зазначити, що часті заміни моторів були пов'язані з конструктивними недоліками першої серії електродвигунів Tesla, які в нових версіях вже усунуті.

Ще за весь час використання авто власник змінив комплектуючі для охолодження акумулятора, встановив новий сенсорний екран з комп'ютером, полагодив ручки дверей і замінив задній амортизатор. При цьому частина ремонтних робіт відбулася за гарантією, тому вартість ремонту після 1 млн км склала 13 тис. євро.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: obozrevatel.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!