RSS
Новости
29 ноября 2019, 22:43
Нафтопереробний завод в Новій Зеландії перейде на сонячну енергію
Нафтопереробний завод на мисі Марсден (Нова Зеландія) повністю перейде на сонячну електроенергію в грудні наступного року. СЕС буде поставляти 26,7 МВт електроенергії, покриваючи 10% потреб заводу в електроенергії.

Нафтопереробне підприємство Refining NZ заслужило репутацію одного з найбільш безпечних і надійних НПЗ в південній частині Тихого океану.  Прихильність керівництва заводу збереженню екології змусила переглянути енергоматрицю потужного підприємства: вирішено було перейти на електропостачання нового століття - сонячну енергію.

 НПЗ на мисі Марсден через рік почне працювати на електроенергії, отриманої від побудованої сонячної ферми.  Проектування і будівництво обійдеться заводу в 37 млн ​​новозеландських доларів ($ 23,3 млн).  СЕС потужністю 26,7 МВт електроенергії покриє 10% потреб заводу в електроенергії.

 У заяві компанії Refining NZ сказано, що сонячна ферма охопить площу 31 га і скоротить щорічні витрати на електроенергію на 3-4 млн новозеландських доларів.  При цьому важливим є скорочення викидів CO2 на 18 тисяч тонн щорічно.  Очікується, що будівництво почнеться в грудні 2019 і буде завершено до грудня 2020 року.

 Глава нафтопереробного заводу в Новій Зеландії Майк Фузі сказав, що проект дасть явну перевагу НПЗ в порівнянні з його більш великими міжнародними конкурентами.

 Нафтопереробне підприємство на мисі Марсден вважається одним з найбезпечніших і надійних НПЗ в південній частині Тихого океану.  За словами керівництва, НПЗ є соціально відповідальним підприємством, яке піклується про навколишнє середовище, дику природу, поліпшення якості повітря і води.

 Marsden Point - єдиний нафтопереробний завод в острівній державі.  Щодобова пропускна здатність - 135 тисяч барелів сирої нафти.

Раніше повідомлялося, що Нова Зеландія стане вуглецево-нейтральною до 2050 року

Акт про декарбонізацію був вперше запропонований на розгляд законодавців Нової Зеландії в травні, а на цьому тижні остаточно прийнятий. Головне в ньому - формування незалежної комісії з кліматичних змін, яка буде давати рекомендації, як ефективніше і швидше за все досягти поставленої мети - зупинити емісію вуглекислого газу і зростання температури, перш ніж вона досягне критично небезпечного рівня.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pronedra.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!