RSS
Новости
6 декабря 2019, 12:00
«Нафтогаз» збудує СЕС на Житомирщині та планує розвивати біогаз
НАК «Нафтогаз України» розвиває напрям відновлювальної енергетики, зокрема компанія уклала договір на будівництво сонячної електростанції в Житомирській області, а також бачить великий потенціал в проектах генерації тепла та електроенергії з біогазу.

Про це повідомив голова правління компанії Андрій Коболєв.

«Зараз займаємося декількома проектами. Нещодавно ми підписали контракт на будівництво сонячної електростанції. У нас є майданчик в Житомирській області. Також ми розглядаємо майданчики і в інших областях. У нас є цікава ідея з розвитку відновлюваної енергетики в Донецькій області. Але для її реалізації буде потрібно узгодження з урядом і Міністерством оборони. Також ми зараз розглядаємо варіанти, пов'язані з біогазом. Ми вважаємо, що у біогазу є великий потенціал», - сказав він.

На початку жовтня дочірня компанія «Нафтогазу» «Вуглесинтезгаз України» провела конкурс на проведення досліджень вітрового потенціалу у Баштанському районі Миколаївської обл. Переможцем стала компанія «Глобал енерджі».

Крім того, «Нафтогаз» вивчає можливість будівництва ВЕС на шельфі Чорного моря (проект «Морський вітропарк»). Компанія розглядає декілька перспективних для будівництва вітропарку ділянок моря. Одна з яких розташована в 30 км на південь від порту Очаків, Миколаївській обл. Глибина моря в цій локації становить близько 19-20 м, середньорічна швидкість вітру – 7,5-8 м/с. На ряду з цим, відсутність судохідних шляхів та наявність берегової інфраструктури робить її привабливою для реалізації пілотного проекту морської вітроенергетики.

Раніше ЕлектроВісті писали, що ТОВ «Вінд Солар Енерджі-7» та «Вінд Солар Енерджі-8» планують збудувати вітроелектростанції «Лісова-1» та «Лісова-2». Встановлена потужність на кожну ВЕС - 60 МВт. Станції розмістяться на території Коростенського району Житомирської області. Про це йдеться у повідомленнях компаній.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое