RSS
Новости
6 декабря 2019, 16:44
Антимонопольний комітет рекомендує ДТЕК “унеможливити обмеження виробництва електроенергії”
Антимонопольний комітет надав АТ «ДТЕК Західенерго» обов’язкові для розгляду рекомендації, серед яких: унеможливити обмеження виробництва електричної та теплової енергії на Бурштинській ТЕС. Про це повідомляється на сайті комітету.

Згідно повідомлення, такі рекомендації з'явилися у відповідь на рішення «ДТЕК Західенерго» ввести Бурштинську ТЕС у режим простою. Зважаючи на те, що БуТЕС виробляє майже 90% електричної енергії Бурштинського енергоострову, умовній території, яка охоплює Закарпатську область та більшу частину Львівської та Івано-франківської областей, таке рішення привернуло увагу АМКУ.

«З огляду на зазначене, АМКУ надав «ДТЕК Західенерго» такі обов’язкові для розгляду рекомендації: вжити заходів для унеможливлення обмеження виробництва електричної та теплової енергії на Бурштинській ТЕС, що може призвести до створення дефіциту електричної енергії в торговій зоні «Острів Бурштинської ТЕС»...та завдання шкоди іншим суб’єктам господарювання, покупцям, продавцям, а також призвести до порушення прав споживачів», - йдеться в повідомленні комітету.

4 жовтня ЗМІ опублікували інформацію про те, що АМКУ розпочав розслідування проти «ДТЕК Західенерго». В комітеті компанію запідозрили у зловживанні своїм домінуючим становищем у Острові БуТЕС, а саме – у зменшенні обсягів продажу (пропозиції) на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку, з одночасною пропозицією цих обсягів на балансуючому ринку, де ціни значно вище попередніх сегментів. У відповідь компанія «ДТЕК Західенерго» заявила про безпідставність звинувачень.

Раніше ЕлектроВісті писали, що працівників Бурштинської ТЕС перевели на чотириденний робочий тиждень.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!