RSS
Новости
6 декабря 2019, 17:42
Apple придбала першу в історії партію безвуглецевого алюмінію
Apple купила першу в історії комерційну партію безвуглецевого алюмінію у спільного підприємства двох найбільших у світі постачальників цього металу Alcoa Corp і Rio Tinto - Elysis.

Алюміній поставлятиметься протягом місяця з дослідницького центру Alcoa в Пітсбурзі і використовуватиметься в продукції Apple. Компанія виробляє алюмінієві корпуси для багатьох пристроїв, включаючи iPhone, Apple Watch і комп'ютери Mac.

«Протягом понад 130 років алюміній - матеріал, який часто використовується багатьма споживачами, - вироблявся однаково. Це може змінитися », - заявила Ліза Джексон, віце-президент Apple по навколишньому середовищу і соціальним ініціативам.

Алюміній є металом для видобутку якого застосовується багато вуглецю. Процес плавки включає пропускання електричного струму через великий блок вуглецю, який є анодом. Під час цього процесу вуглець згорає і виділяє вуглекислий газ в атмосферу.

Інноваційна плавка алюмінію без вуглецю є відповіддю на споживчий та інвестиційний попит, який спрямований на зменшення впливу на клімат.

Спільне підприємство Alcoa-Rio і Rio Tinto хоче до 2024 року впровадити технологію, яка використовує керамічний анод для виробництва алюмінію і виділяє тільки кисень, виключаючи прямі викиди парникових газів в процесі плавки.

У Elysis планують ліцензувати технологію і кажуть, що існуючі плавильні установки можуть бути модернізовані для її використання. На даний момент Apple і Elysis не розкривають вартість першої партії безвуглецевого алюмінію.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що кремній з відпрацьованих сонячних батарей навчилися використовувати як анод для нових акумуляторів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mobile-review.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!