RSS
Новости
6 декабря 2019, 18:04
Прем’єр Гончарук представив Павлишина колективу «Енергоатома»
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив колективу НАЕК «Енергоатом» тимчасово виконуючого обов’язки президента Компанії Павла Павлишина. Представлення відбулось 6 грудня у центральному офісі Енергоатома. На заході також був присутній міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель. Про це повідомляє прес-служба енергетичної компанії.

Представляючи Павла Павлишина, Олексій Гончарук наголосив, що рішення про зміну керівника Енергоатома було пов’язане перш за все із тим, що загалом «команда оновлюється».

«У нас є міністр, який відповідальний за формування державної політики у сфері енергетики, і у міністра є бачення у тому числі і кадрової політики. У нас з Павлом Яремовичем ще не так багато було можливостей поспілкуватись, проте ми знаємо його як авторитетного керівника, людину яка дуже добре розуміє, що таке ядерна галузь. У нас є повна довіра до Павла Яремовича, і ми хотіли б, щоб колектив Енергоатома з розумінням поставився до рішення Уряду», - зазначив Олексій Гончарук.

У свою чергу міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель зазначив: «Енергоатом – найголовніший елемент енергетики. Пріоритетом атомної енергетики є безпека, економіка та ефективність. Сьогодні перед нами стоїть завдання продемонструвати вищу ефективність і зберегти за атомною галуззю статус локомотива економіки та енергетики».

Він додав, що кандидатуру Павла Павлишина було обрано за високу ефективність роботи на посаді директора Рівненської АЕС.

«У нас дуже великий і потужний колектив, і наше головне завдання – це безпечна експлуатація атомних електростанцій. Водночас в атомній галузі зараз є багато проблем – надвисокий обсяг ПСО, гальмування інвестпроектів та багато інших питань, що потребують вирішення. Але я сподіваюся, що спільними зусиллями з Урядом та ВР ми їх зможемо успішно розв’язати», - у свою чергу заявив новопризначений т.в.о. президента єнергокомпанії.

Павло Павлишин приступив з 05 грудня 2019 року до тимчасового виконання обов’язків президента ДП «НАЕК «Енергоатом» на підставі розпорядження КМУ. З 2012 року обіймав посаду генерального директора ВП «Рівненська АЕС», де працював з березня 1992 року та пройшов шлях від оператора реакторного відділення реакторного цеху №2 Рівненської АЕС до генерального директора.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що колишній президент “Енергоатома” хоче повернутися на посаду через суд.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!