RSS
Новости
6 декабря 2019, 14:27
Колишній президент “Енергоатома” хоче повернутися на посаду через суд
Юрій Недашковський звернувся до Окружного адміністративного суду з вимогою скасувати розпорядження Уряду за 27 листопада про припинення ним повноважень президента НАЕК «Енергоатом». Про це йдеться в повідомленні Окружного суду міста Києва.

«Позивач (Недашковський ред.) просить суд заборонити Кабінету Міністрів України та Мінекоенерго вчиняти дії та приймати рішення щодо звільнення позивача з посади президента НАЕК «Енергоатом» з підстав, зазначених у відповідному розпорядженні КМУ» , – йдеться в повідомленні.

Крім цього, Недашковський просить суд заборонити Уряду та Міненерго приймати рішення, оголошувати і проводити конкурсний відбір на посаду президента “Енергоатома”.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

3 грудня Кабінет Міністрів призначив генерального директора Рівненської АЕС Павлишина Павла тимчасово виконуючим обов’язки президента державного підприємства НАЕК «Енергоатом».

27 листопада Кабмін прийняв рішення про звільнення з посади президента «Енергоатому» Юрія Недашковського. В Мінекоенерго звинуватили Недашковського в неефективному менеджменті, розкраданні державних коштів, укладенні невигідних підприємству договорів по закупівлі та постійному невиконанні фінансових планів.

28 листопада Профспілка працівників атомної енергетики та промисловості України («Атомпрофспілка») організувала акцію протесту на підтримку звільненого напередодні очільника НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

В Національній атомній енергогенеруючій компанії «Енергоатом» стверджують, що звинувачення на адресу екс-голови підприємства «є маніпулятивними, неправдивими» та демонструють відсутність реальних приводів для відставки Недашковського.

Юрій Недашковський декілька разів очолював «Енергоатом»: з липня 2000 по червень 2002 років; в 2005 році; з червня 2012 по серпень 2012 років. Востаннє Юрій Недашковський був призначений на посаду президента «Енергоатома» в березні 2015 року. З жовтня 2006 по червень 2008 роках Недашковський був заступником міністра палива та енергетики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: oilpoint
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!