RSS
Новости
6 декабря 2019, 22:23
В Японії представили електричну вантажівку
Автомобіль є спільною розробкою французької компанії Valeo і японського Університету Гунма. Новий електрокар позиціонується як щось середнє між пікапом і фургоном.

Створенням вантажівки займалися фахівці французької компанії Valeo, а також представники підрозділу Університету Гунма під назвою CRANTS, що є Центром досліджень з впровадження транспортних систем.

Нова вантажівка побудована на базі фірмової системи Valeo 48V з електродвигунами eDrive. Перший електромотор розташований спереду, а другий - ззаду, тобто, автомобіль наділений повним приводом.

Продуктивність кожного силового агрегату невелика - всього 20 л.с. Але автомобіль розрахований на транспортування вантажів територією різних підприємств, тому заявленої потужності цілком вистачить.

Також повідомляється, що вантажівка може проїхати на одній зарядці до 100 км, а його «максималка» може досягати 100 км / год.

На даний момент ринкові перспективи даного електрокара не уточнюються.

Раніше повідомлялося, що в Україні презентують мініатюрні електровантажівки

В кінці жовтя компанія Колбе Моторс презентує нові для України електромобілі класів L6 та L7: двомісний ZhiDou D2 та вантажівку Cenntro Metro. Авто можуть розігнатися до 85 км/год і мають запас ходу трохи більше ста кілометрів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: glavcom.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!