RSS
Новости
13 декабря 2019, 11:56
Буркіна-Фасо отримає гроші для реалізації проекту з будівництва сонячних електростанцій загальною потужністю 52 МВт
Правління Африканського банку розвитку (АфБР) надало Буркіна-Фасо кредит в розмірі 48,82 млн євро для реалізації проекту по будівництву сонячних електростанцій під назвою Yeleen.

Yeleen буде реалізований в період з 2010 по 2024 рік у рамках ініціативи Африканського банку розвитку «Пустелю в джерело електроенергії». Проект складається з чотирьох сонячних електростанцій потужністю 52 МВт, будівництво яких планується поблизу столиці Уагадугу і міст Дорі, Діапага і Гауа.

Загальна вартість проекту оцінюється в 136,69 млн євро. Інша частина фінансування для Yeleen буде надана Французьким агентством розвитку, Європейським союзом і Національним суспільством електропостачання Буркіна-Фасо.

Цей проект є частиною комплексної програми розвитку сонячної енергетики Буркіна-Фасо до 2025 року, яка включає три компоненти. З одного боку, повинні бути побудовані сонячні електростанції, які будуть підключені до національної мережі. З іншого боку, повинна бути розширена розподільна мережа, а електрифікація в сільській місцевості буде здійснюватися за рахунок міні-мереж.

Раніше ЕлектроВісті писали, що німецька консалтингова компанія THEnergy і французька компанія Voltalia, що працює в секторі ВДЕ, підготували спільну доповідь про використання відновлюваних джерел енергії і мікросетей для постачання віддалених, ізольованих підприємств гірничодобувної промисловості.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!