RSS
Новости
13 декабря 2019, 20:32
У Брюсселі запустили першу в Європі електровантажівку для перевезення продуктів
У Брюсселі випробували першу в Європі електровантажівку без викидів CO2.

Volvo FL Electric Truck, який доставив пиво на площу Люксембург 3 грудня 2019 року, став результатом співпраці пивоварної компанії AB InBev та міжнародного виробника вантажівок Volvo Trucks у рамках "Зеленої угоди" ЄС.

Volvo FL Electric працює на електриці, вирізняється низьким рівнем шуму і викидів CO2 в атмосферу. Ця модель використовуватиметься для доставки пива, включаючи такі сорти, як Jupiler, Leffe і Stella Artois. "Електровантажівки змінять підхід до планування інфраструктури наших міст, - зазначила Кріста Волш, директор з питань комунікації та сталого розвитку в Європейському регіоні компанії Volvo Group. - По-перше, низький рівень шуму електрокарів дозволяє здійснювати доставку пива і вивезення відходів рано-вранці, пізно ввечері або навіть уночі, поліпшуючи логістику і знижуючи рівень заторів у години пік, по-друге, завдяки нульовим викидам і зниженому рівню шуму електромобілі можна використовувати для завантаження навіть у закритих складських приміщеннях і в природоохоронних зонах".

Передбачається, що нова серія електровантажівок Volvo доставлятиме пиво в Європі з квітня 2020 року.

AB InBev створюватиме парк електромобілів Volvo FE Electric по всій Європі, в тому числі у Бельгії, Німеччині, Італії та Нідерландах.

"Як компанія, що використовує природні ресурси при виробництві пива, ми вважаємо своїм обов'язком інвестувати у нові технології, які сприяють скороченню викидів, - прокоментував Річард Вайт, віцепрезидент з питань закупівель та сталого розвитку компанії AB InBev у Європі. - Протягом 5 років ми плануємо продовжити замовлення електровантажівок, що стосується Volvo FL - у 2020 році ми тестуватимемо нову розробку, співпрацюючи з державними та бізнес-партнерами".

За його словами, електричні вантажівки коштують приблизно у 5 разів дорожче за дизельні. «Технологія перебуває на початковій стадії розвитку, а промислові партнери, які зараз укладають угоди, є першопрохідцями, - зауважив Річард Вайт. - Уряд міг би стимулювати як виробників, так і покупців, наприклад, надавати модернізовану інфраструктуру для зарядки автомобілів і вантажівок".

Згідно з глобальними цілями зі сталого розвитку AB InBev 2025, компанія планує за п’ять років скоротити викиди на 20%, що еквівалентно виведенню з експлуатації понад 1,5 млн автомобілів на рік.

Запуск Electric Truck ознаменував початок роботи Єврокомісії над націленою на перехід до низьковуглецевої економіки «Зеленою угодою». Повністю електрифіковані вантажівки стануть важливим інструментом для здійснення доставок товарів у містах.

Раніше повідомлялось, що компанії Nikola, Iveco і FPT Industrial представили повністю електричну вантажівку Nikola Tre, призначену для використання на європейському ринку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!