RSS
Новости
13 декабря 2019, 21:40
В Італії стартували продажі електромобіля за 6000 євро
В Італії стартували продажі електромобіля за 6 тисяч євро. Новинка отримала назву YoYo.

Цікавий автомобіль, який італійська компанія XEV розробила спільно з китайською фірмою Polymaker, являє собою компактний електромобіль. Його розміри 2,5 x 1,5 м. Основні переваги YoYo – практичність та ціна. 

Однією з особливостей YoYo є те, що більша частина його компонентів буде друкуватися на 3D-принтері. На думку розробників, це дозволить скоротити виробничі витрати і надати покупцями широкі можливості персоналізації свого авто, а також швидкого ремонту після ДТП.

Сьогодні електромобіль YoYo відповідає європейським нормам безпеки. У комплектацію входять повноцінна гальмівна система (передні і задні гальма), система ABS і подушка безпеки водія.

Силова установка YoYo представлена електромотором потужністю 7,5 кВт. На одній зарядці можна подолати відстані до 150 км. Максимальна швидкість – 70 км/год.

Також електромобіль пропонує інформаційно-розважальну систему з сенсорним екраном, панорамний дах, безключовий доступ, електропривод дзеркал і стекол, а також світлодіодну оптику. Також у нього досить місткий багажник.

У масове виробництво YoYo відправлять у серпні 2020 року.

Раніше повідомлялося, що за 11 місяців 2019 роки українці придбали майже 7000 електромобілівЯк і раніше, український електричний автопарк продовжує поповнюватися в основному екземплярами, які вже побували в експлуатації. Так, в реєстраціях легкових авто на електротязі частка секонд-хенду склала 92%, а в частині комерційних ще більше — 96%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: today.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!