RSS
Новости
20 декабря 2019, 11:56
Серійну версію електрогіперкара Rimac C_Two представлять в Женеві навесні 2020 року, вона отримає нове ім'я і поліпшені характеристики
Хорватський виробник електричних гіперкарів Rimac оголосив про старт програми дорожнього тестування своєї останньої моделі Rimac C_Two. Випробування будуть спрямовані на вивчення динаміки та керованості, роботи рухової установки та підвіски, а також пасивної безпеки електромобіля.

Компанія побудує 17 тестових прототипів, кожен з яких буде використовуватися в різних типах тестів, починаючи від міцності корпусу і закінчуючи перевіркою системи автономного управління. Зібрана під час тестів інформація буде використана для фінальної оптимізації компонентів перед запуском етапу виробництва на початку 2020 року.

Серійна версія електромобіля Rimac C_Two буде представлена ​​на Женевському автосалоні 2020 року, а поставки першим клієнтам - в кінці 2021 року. Розробник попередив, що серійна версія електромобіля буде відрізнятися від прототипів, показаних публіці у 2018 і 2019 роках. При цьому зміни торкнуться дизайну, ергономіки і продуктивності, тому компанія прийняла рішення дати серійній версії моделі C_Two нове ім'я (офіційно його оголосять у березні).

Електричний гіперкар Rimac C_Two вперше був показаний у 2018 році на Женевському автосалоні, він отримав чотири електродвигуни сумарною потужністю 1914 к.с. (1408 кВт) з обертовим моментом 2300 Нм. Максимальна швидкість Rimac C_Two доходить до 412 км / год, розгін від 0 до 100 км / год займає 1,97 секунди, а від 0 до 300 км / год - всього 11,8 секунди. Від повного заряду батарей ємністю 120 кВтг електромобіль здатний проїхати до 650 км по вимірювального циклу NEDC.

Відзначимо, що всі 150 примірників електричного гіперкара Rimac C_Two розкупили в перші три тижні після анонсу, кожен покупець заплатив $ 2,1 млн за базову версію і ще близько $ 0,6 млн додатково за опції.

Раніше ЕлектроВісті писали, що хорватська компанія Rimac показала, як проводить краш-тести свого електрогіперкара Rimac C_Two вартістю $ 2 млн.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!