RSS
Новости
20 декабря 2019, 16:53
Незвичайний патент Ford відкриває дорогу до створення чотиримоторного електропікапа
Виробники пікапів вигадують для них все нові й нові вдосконалення. У Ford F-150 буде декілька ніш для батарей. Це означає, що у кожного колеса може бути свій двигун.

Нещодавно компанія Ford отримала декілька цікавих патентів для електричного пікапа F-150, прототип якого компанія показала влітку.

В першому патенті описується передній багажник між крилами автомобіля, за підйомною решіткою радіатора. Його можна відкрити, не піднімаючи капот, а вбудовані лампочки дозволять розглянути, що всередині.

В іншому патенті компанія описала новий метод упаковки батарей в електромобілі. Він дозволяє використовувати акумулятори різних розмірів, щоб додавати запас ходу. Додаткові поперечні балки роблять конструкцію міцнішою, що корисно для важких вантажівок. Також в патенті описується, як встановлювати окремий двигун на кожне колесо - таку стратегію використовує стартап Rivian, в який Ford вклала в цьому році $ 500 млн.

Електропікап F-150 повинен з'явитися в продажу в 2021, але в даний час про нього майже нічого не відомо . Ясно лише, що для Ford це проект неймовірною важливості. Бензиновий F-150 - багаторічний лідер цього сегмента в США. Rivian теж отримала минулого тижня патент для свого пікапа R1T. Нова конструкція заднього відкидного борта повинна полегшувати доступ до кузова.

На платформі Rivian компанія Ford збирається побудувати свій позашляховик Lincoln, який буде просувати на ринках США і Китаю .

Раніше ЕлектроВісті писали, що Маск вигадав, як в 15 разів скоротити електропроводку в Tesla.


Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!