RSS
Новости
27 декабря 2019, 12:53
Volkswagen створив робота для підзарядки електрокарів
Volkswagen розробив нову концептуальну систему з роботом, який автономно зможе поповнювати запаси енергії електромобілів. Завдяки технології кожну стоянку можна буде перетворити у велику зарядну станцію.

Мобільний зарядний комплекс складається з двох модулів: самого робота і пересувного пристрою з батареями. Система працює наступним чином: водій приїжджає на стоянку і викликає робота за допомогою мобільного додатку. Останній самостійно відкриває зарядний порт і під'єднує кабель, підключаючи його до джерела енергії. Потім він проробляє точно таку ж процедуру з іншими автомобілями, які потребують підзарядки.

Кожна мобільна батарея на 25 кВт·год обладнана 50-кіловатною системою швидкої зарядки. Сам робот оснащений комплексом датчиків і сенсорів, які допомагають пристрою орієнтуватися в просторі і маневрувати між припаркованими автомобілями.

Раніше Volkswagen розповів про інноваційну мобільну зарядну станцію, яка в майбутньому буде використовуватися для поповнення запасу батарей електрокарів. Апарат можна буде встановлювати в будь-якому місці, наприклад на міських автостоянках, біля офісів компаній або на масштабних заходах.

Станція з акумуляторами на 360 кВт зможе підзарядити до 15 електромобілів, чотири з яких зможуть поповнювати запас батарей одночасно. Час зарядки одного автомобіля завдяки спеціальній системі складе близько 17 хвилин.

У компанії відзначили, що основна перевага мобільної зарядки полягає в тому, що їй не потрібне ніяке зовнішнє джерело живлення. Якщо рівень заряду опуститься нижче 20%, то пристрій відправиться на підзарядку, а на його місце встановлять аналогічну станцію.

Нагадаємо, що Метью Ренна, віце-президент VW по електротранспорту, заявив, що стратегія компанії щодо електричного транспорту починає приносити плоди. Переломний момент близький, впевнений він, і незабаром «ви будете виглядати божевільним», якщо віддасте перевагу бензину.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: news.infocar.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!