RSS
Новости
27 декабря 2019, 16:30
ДТЕК виводить Запорізьку ТЕС в режим простою
З 1 січня 2020 року частка персоналу Запорізької ТЕС буде виведена в режим простою через несприятливу ситуацію на ринку електроенергії. Про це повідомили в прес-службі компанії ДТЕК.

 “З 1 січня ДТЕК Енерго змушена вивести в простій частину персоналу Запорізької ТЕС. Причина – несприятлива ситуація на ринку електроенергії. ТЕС продовжують працювати мінімальним складом. Частковий простій персоналу не вплине на енерго- і теплопостачання регіонів. Зараз на ринку електроенергії діють умови, за яких вітчизняна генерація змушена працювати собі у збиток. Це пов’язано з імпортом електроенергії і низькими прайс-кепами – штучним обмеженням ціни, встановленим на ринку електроенергії”, – йдеться у повідомленні.

У листопаді НЕК “Укренерго” перевело всі ТЕС ДТЕК Енерго на роботу нижчу мінімального складу обладнання. Тобто, на кожній станції в роботі знаходиться по одному блоку або корпусу. В роботі на Запорізькій ТЕС залишається один блок з чотирьох пиловугільних.

Станція готова включати додаткові блоки, якщо в цьому буде необхідність і будуть надходити заявки системного оператора. Згідно з трудовим законодавством, за всіма співробітниками, виведеними в простій, зберігається 2/3 окладу і трудовий стаж.

Нагадаємо, «ДТЕК Західенерго» повідомляв про введення вимушеного простою Бурштинської ТЕС через імпорт електроенергії з Росії за двосторонніми договорами. Раніше стало відомо, що з січня по листопад 2019 року виробництво електроенергії в Об’єднаній енергосистемі України зменшилася на 3 млрд 735 млн кВт*год в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склало 139,744 млрд кВт*год.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: oilpoint
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!