RSS
Новости
27 декабря 2019, 19:35
Uber планує побудувати гігантський полігон для тестування робомобілів в околицях Піттсбурга
Uber купила недалеко від Пенсильванського Піттсбурга земельну ділянку площею 240 га за 9,5 млн. доларів. На ньому компанія планує побудувати гігантську тестову трасу для безпілотних автомобілів.

Як стверджується, на полігоні в цілому будуть працювати близько 200 чоловік.  При цьому, крім самої траси, він буде включати також оглядовий майданчик.  Інші подробиці, включаючи терміни запуску полігону, компанія поки не розкриває.

Uber розширює свої дослідження в області безпілотників на тлі конкуренції з такими компаніями, як Waymo, Tesla, Ford і General Motors.

Зазначимо, що у Uber вже є один полігон для робомобілів в Піттсбурзі.  У 2017 році компанія на місці старого сталеливарного заводу відбудувала фальшиве «місто» Альмон площею 17 га з ходячими манекенами, псевдоавтобілями, блоками, що імітують будівлі, і величезною круговою розв'язкою.

На даному полігоні інженери тестують новітні алгоритми для безпілотних автомобілів перед тим, як дозволити їм виїжджати на дороги загального користування, та навчають водіїв-стажистів.

 
 

Причина, по якій Uber вирішив побудувати новий тестовий трек, не уточнюється, проте можна припустити, що з його допомогою компанія планує зробити випробування технологій автономного водіння більш масштабними і, як наслідок, більш реалістичними, тим самим знизивши ймовірність нещасних випадків при тестуванні робоавто на дорогах  загального користування.

Раніше повідомлялося, що влада Пенсільванії дозволила Uber відновити випробування робомобілів на громадських дорогах.

Ця програма була припинена після того, як робомобіль Uber збив пішохода в Темпі, штат Арізона.  Ця аварія вперше в історії використання беспілотних автомобілів закінчилася летальним результатом.  І це було розцінено як серйозна перешкода для галузі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!