RSS
Новости
3 января 2020, 12:30
У Донецькій області 24 тисячі абонентів залишилися без електропостачання
Через відновлювальні роботи на лінії електропередач жителі м Авдіївка і 5 населених пунктів Ясинуватського району залишилися без електропостачання.

"3 січня диспетчер Служби порятунку "101"отримав повідомлення про те, що у зв'язку з проведенням відновлювальних робіт на лінії електропередач "ВЛ-110 кВ" припинено електропостачання в м. Авдіївка і 5 населених пунктів Ясинуватського району. Всього без електропостачання залишилися понад 24 тис. абонентів ", - повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники зазначають, що для забезпечення електроенергією об'єктів критичної інфраструктури в Авдіївці залучено 2 пересувні електростанції потужністю 80 і 40 кВт і два чоловіки особового складу.

Зокрема, електроенергією забезпечена військово-цивільна адміністрація Авдіївки, пенсійний фонд, "Укртелеком", відділ Національної поліції, пункт швидкої медичної допомоги та насосна станція теплопостачання 14-ти поверхового житлового будинку.

"Відсутність електроенергії не впливає на теплопостачання населення. Питна вода надходить населенню самопливом", - додали у відомстві.

Відновлювальні роботи планують завершити 4 січня.

Раніше ЕлектроВісті писали, що "Укренерго" планує побудувати повітряну лінію електропередач напругою 330 кВ "Куп'янськ-Кремінська" (Куп'янський р-н Харківської обл. та Сватівський р-н Луганської обл.) з переоблаштування ділянки ПЛ 500 кВ "Донська-Донбаська", яка проходить через Луганську і Донецьку область, повідомляється на веб-сайті Єдиного реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!