RSS
Новости
3 января 2020, 15:01
Рівненська АЕС планує 5 січня вивести енергоблок №1 в плановий ремонт
Відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою 5 січня 2020 року планується відключення від енергомережі енергоблока №1 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) для проведення середнього планово- попереджувального ремонту (ППР), розрахованого на 45 календарних діб. Про це повідомляє прес-служба Енергоатому.

Під час ремонту будуть проведені регламенті роботи на основному обладнанні, а саме: середній ремонт реактора; поточний ремонт турбіни турбоагрегату ТА-1; капітальний ремонт генератора турбогенератора ТГ-1; середні ремонти турбіни та генератора турбогенератора ТГ- 2; капітальний та поточні ремонти парогенераторів; капітальний, середні та поточні ремонти головних циркуляційних насосів.

Також на енергоблоці №1 буде проведено низку понадрегламентних робіт, зокрема заміну патрубків системи управління та захисту (за результатами контролю); переведення ущільнень люк-лазів парогенераторів на розширений графіт; ремонт трубопроводів технічної води «відповідальних споживачів» вентиляційних систем реакторного відділення.

В рамках підвищення надійності головних циркуляційних насосів проводитиметься заміна нажимних фланців та направляючих апаратів; вузла кріплення робочого колеса та заміна самого робочого колеса. Крім того, під час ППР на енергоблоці №1 заплановані роботи з реконструкції та модернізації, а саме з модернізації системи автоматичної пожежної сигналізації приміщень реакторного та турбінного відділень; модернізації акумуляторного господарства системи безпеки (в частині заміни АБ-ДГ-11, АБ-ДГ-12, АБ-ДГ-13) та модернізації системи збудження ТГ-1.

 Рівненська атомна електростанція (РАЕС) розташована на північному заході Рівненської області в м. Вараш. На РАЕС експлуатуються чотири енергоблоки сумарною потужністю 2 835 МВт: блок №1 (ВВЕР-440) потужністю 420 тис. кВт з 1980 року, блок №2 (ВВЕР-440) потужністю 415 тис. кВт з 1981 року, блок №3 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 1986 року, блок №4 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 2004 року.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що через балансове обмеження вчора атомні станції недовиробили 12,24 млн кВт*год електроенергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!