RSS
Новости
3 января, 20:40
Компактні ядерні реактори NuScale можуть замінити звичайні АЕС
Енергетичний стартап з Орегона NuScale Power створив модульний ядерний енергетичний реактор, який в сто разів менше традиційних, і при цьому він забезпечує більшу безпеку і мобільність.

Реактору NuScale не знадобляться масивні охолоджувальні вежі; його не потрібно встановлювати у зонах відчуження. Він може бути побудований на заводі та відправлений у будь-яке місце, незалежно від того, наскільки воно віддалене. Як повідомляють розробники, реактор може впоратися майже з будь-якою надзвичайною ситуацією, не викликавши аварію. Однією з причин є те, що він майже не використовує ядерне паливо, принаймні порівняно з існуючими реакторами. У ньому активну зону охолоджують за рахунок циркуляції звичайної прісної води, як це відбувається на сучасних діючих атомних станціях в набагато більшому масштабі.

NuScale виробляє 2450 МВт електроенергії на годину. Дослідники впевнені, що близько ста атомних станцій по всій території США, можна замінити тисячею невеликих станцій, які будуть виробляти стільки ж енергії більш безпечним способом.

Раніше повідомлялося, що канадською компанією буде збудовано перший реактор міні-АЕС до кінця 2020 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itsider.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!