RSS
Новости
10 января 2020, 21:59
У Лас-Вегасі представили електровелосипед для їзди по воді
Новозеландський стартап представив в Лас-Вегасі електровелосипед для їзди по воді з педалями, електродвигунами і акумулятором.

Байк Hydrofoiler XE-1 створила новозеландська компанія Manta5 і показала на виставці CES у США.

У електровелосипеда є педалі, електродвигун і акумулятор. Колеса відсутні, замість них-крила з вуглецевого волокна, за допомогою яких він може рухатися по воді зі швидкістю до 20 кілометрів на годину.

"У велосипеда є підводні крила і гребний гвинт, які дозволяють триматися на поверхні і рухатися вперед", - пояснив генеральний директор Manta5 Грег Джонстон.

Заряду акумулятора вистачає приблизно на годину їзди. Цього часу достатньо, щоб, наприклад, дістатися від яхти до берега і назад.

При їзді на такому велосипеді вміння плавати все ж необхідно, адже варто лише припинити крутити педалі, як байк повільно йде під воду.

Перший прототип велосипеда на підводних крилах новозеландська компанія представила у 2017 році. Перші тридцять Hydrofoiler XE-1 дісталися спонсорам, які підтримували розробку цього незвичайного транспортного засобу з самого початку.

Раніше повідомлялося, що український стартап Delfast розпочав продажі свого електровелосипеда, який встановив світовий рекорд запасу ходу - 367 км.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!