RSS
Новости
17 января 2020, 11:23
Друге покоління водневої Toyota Mirai готують до випуску: що відомо про модель
Toyota вже цієї осені запустить у Японії виробництво другого покоління моделі на паливних елементах Mirai.

В компанії наголосили, що спочатку автомобіль будуть продавати лише в Японії. 

Це дозволить зібрати необхідні дані щодо технології, експлуатаційних характеристик та дизайну.

Варто зазначити, що нова Mirai матиме задній привід. При довжині 4 975 метрів, ширині 1,885 метрів і висоті 1,47 метра модель вийшла довшою, ширшою та більш плоскою. 

В автомобілі можуть розміститися п’ять осіб. Всередині Mirai оснастили 12,3-дюймовим дисплеєм, який розташований у центрі приладової панелі біля водія.

Основною перевагою автівки є більш ефективний привід. Завдяки оптимізованій системі паливних елементів та більших резервуарів для водню цей запас ходу вдалося збільшити 30% – з 500 км до 650 км.

“Ми хотіли зробити автомобіль, яким клієнти будуть хотіти їздити весь час. Автомобіль з привабливим дизайном, який також був би динамічним”, – наголосив Йошікадзу Танака, головний інженер нового Mirai.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Toyota E-Racer - одномісний спортивний електрокар з відкритим верхом. Система доповненої реальності створить атмосферу гонки та дозволить змагатися з віртуальними суперниками на звичайній дорозі. Одягнувши спеціальні цифрові окуляри, можна перенестися на будь-яку гоночну трасу планети або на будь-яку гонку в історії автоспорту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!