RSS
Новости
17 января 2020, 11:53
«Ми єдина команда»: міністр енергетики Олексій Оржель підтримав рішення Гончарука
Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель публічно висловилися щодо заяви про відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука і підтримав його позицію.

Олексій Оржель написав пост у Facebook, в якому зазначив, що підтримує рішення прем'єр-міністра.

«З початку нашої роботи проти команди Уряду та Президента працювало багато людей. Людей, які не хочуть змін в Україні, яких все влаштовує, вони хочуть і надалі сидіти на потоках та вкрадати майбутнє у наших дітей. Якщо ми хочемо щось змінити, жити краще - повинні разом важко працювати, а не реагувати на провокації. Ми єдина команда з Прем’єром та підтримаємо його рішення», - Олексій Оржель

Окрім Оржеля, відставку Олексія Гончарука підтримала ще низка членів Кабінету міністрів України:

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба написав в Facebook, що поважає рішення прем'єра.

Міністр у справах ветеранів тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда (Гаврилюк) зазначила, що «працювати в такій команді - складно (оскільки ти повинен постійно підвищувати професійну планку), але надзвичайно драйвово (бачиш швидкі результати)».

Міністр освіти і науки Ганна Новосад написала, що всі члени Кабміну - це одна команда, яка без довіри і взаємодії не досягне результатів, тому вона підтримує рішення прем'єра.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська написала, що Кабмін - «єдина команда, тому ми підтримуємо позицію прем'єр-міністра і чекаємо рішення президента. І продовжуємо працювати ».

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Миланов написав, що підтримує прем'єр-міністра. І назвав це «рішення сильної командного людини, який довіряє президенту».

«Ми є єдиною командою, тому підтримуємо позицію Прем'єр Міністра та чекаємо на рішення Президента. І продовжуємо працювати в штатному режимі », - написав міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое