RSS
Новости
17 января 2020, 15:08
Volkswagen збирається придбати 20% акцій китайського виробника батарей для електрокарів – Reuters
За попередніми оцінками угода складатиме близько $560 млн

Volkswagen збирається придбати 20% акцій китайського виробника акумуляторів для електрокарів Guoxuan High-tech Co Ltd. Про це Reuters повідомили власні джерела. Зазначається, що автовиробник прискорює перехід на виробництво електромобілів.

Ця угода знаменує собою результат  того, що німецький автомобілебудівник прагне поставити 1,5 млн нових електрифікованих авто в КНР до 2025 року.

Джерела видання розповіли, що 20%-а доля в Guoxuan, виходячи з капіталізації компанії у $2,8 млрд, складатиме близько $560 млн. Деталі угоди вже допрацьовані, обидві компанії чекають впровадження нових китайських нормативних правил щодо розміщення приватних акцій, які забезпечать більш гнучкий механізм ціноутворення, уточнили джерела. Акції Guoxuan зросли на максимальні 10% на тлі цієї новини.

Guoxuan входить до числа виробників акумуляторів середнього рівня, разом з CATL та BYD. Компанія базується в місті Хефей, де VW будує електрокари разом з JAC Motor, одним із низки своїх китайських партнерів.

Джерел зазначило, що Volkswagen давно хотів впливати на виробника батарей, щоб краще контролювати свій ланцюжок поставок. Головним конкурентом VW в Китаї є Tesla, яка на початку цього місяця розпочала поставки автівок зі свого заводу вартістю $2 млрд, збудованого в КНР.

Раніше ЕлектроВісті писали прогноз аналітиків, що Volkswagen випустить до 2028 року 14 млн автомобілів з акумуляторами і підніметься з десятого місця серед виробників електромобілів на самий верх.


Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!