RSS
Новости
17 января 2020, 21:28
Audi інвестує близько 100 млн євро в власні зарядні станції
До середини 2022 року німецький преміальний бренд Audi оснастить одне з десяти паркувальних місць можливістю зарядки електромобілів, більшість з яких будуть доступні для громадськості. Ця незалежна концепція є найбільшим проектом інфраструктури зарядки, здійснюваним автовиробником.

Audi планує встановити більш 4 500 точок зарядки для транспортних засобів з батарейним живленням, тим самим сприяючи переходу приватного транспорту на поновлювані джерела энергии.

Тільки на головному заводі в Інгольштадті в кінці реалізації мети буде доступно 3 500 точок зарядки. У Неккарзульме планується створити 1 000 пунктів зарядки, трохи менше 100 в Брюсселі і Дьере. Аналогічно, на заводі в Сан-Хосе-Чьяпа буде побудована власна інфраструктура зарядки. У новий проект планується інвестувати близько 100 мільйонів євро.

Концепція зарядки в таких масштабах поки унікальна в Німеччині і вимагає ретельної підготовки і значною мірою незалежного управління енергоспоживанням. Тому окрема команда проекту з середини 2017 року готує та структурує концепцію реалізації. Основне рішення по електрифікації 10% всіх паркувальних місць було прийнято роком раніше. Команда проекту відповідає за планування всієї стратегії, інвестицій та концепції, а також керує будівництвом та експлуатацією інфраструктури зарядки, а також виставленням рахунків за процедури зарядки на об'єктах Audi.

На майданчиках у Брюсселі, Інгольштадті і Неккарзульме вже доступні зарядні станції з загальної споживаної потужністю 21 мегават. Це відповідає енергоспоживанню невеликого містечка з 14 тис. жителів. Сюди входять 600 зарядних точок з вихідною потужністю до 22 кВт і 60 зарядних пристроїв постійного струму з вихідною потужністю від 50 до 350 кВт. До середини 2022 року буде 4 500 точок зарядки, кожна з потужністю до 22 кВт.

Крім того, в аеропорту Мюнхена встановлено обладнання від трьох навчальних центрів Audi. Тут до мережі підключений найбільший індивідуальний заряджаємий парк Audi потужністю 2,1 мвт. У зв'язку з будівництвом нової будівлі ATC IV, генерована сонячна енергія використовується для зарядки в поєднанні з буферним пристроєм зберігання. Команда проекту також створила свою власну навігаційну карту на основі Google Maps, яка дозволяє співробітникам в режимі реального часу бачити, де доступні зарядні термінали.

Раніше повідомлялося, що Audi збільшить виробництво електромоторів на своєму заводі в УгорщиніРозширення виробничих потужностей дозволить автовиробникові виробляти електродвигуни наступного покоління.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: news.infocar.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое