RSS
Новости
17 января, 22:41
В уряді зацікавилися водневою енергетикою та стимулюватимуть її розвиток
Кабінет міністрів України стимулюватиме розвиток об’єктів водневої енергетики, тобто використання водню для накопичення та передачі енергії.

Про це повідомив заступник міністра енергетики а захисту довкілля Олексій Рябчин під час наради з питань водневої енергетики, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«Для Міністерства воднева енергетика та водневі технології є цікавим напрямком, і ми хочемо розібратись детально, що треба зробити для його розвитку», — повідомив Рябчин.

У Мінененерго зазначають, що водень можна використовувати для накопичення енергії, яку виробляють сонячні та вітрові електростанції. Також у світі використовують технологію підмішування водню до природного газу.

«Міністерство через механізми Науково-технічної ради розглядає можливість профінансувати роботи щодо гармонізації стандартів та зняття регуляторних бар’єрів для імплементації сучасних водневих проектів в Україні», — додав Рябчин.

Раніше повідомлялося, що водень розглядали як альтернативний варіант використання газотранспортної системи України у тому разі, якби не вдалося б досягнути угоди про транзит з Росією.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hromadske.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!