RSS
Новости
31 января 2020, 09:15
Ринку електрокарів загрожує криза перевиробництва, які сонячні панелі працюють вночі та Tesla відзвітувала про рекордні поставки - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

McKinsey: через п'ять років ринку електрокарів загрожує криза перевиробництва

Консалтингова фірма McKinsey опублікувала велике дослідження, присвячене електрифікації транспорту. Через п'ять років споживач зможе вибирати з 400 моделей - питання лише в тому, чи вистачить покупців на всіх. Зараз в автолюбителя, що вибирає EV, простежуються особливі риси.

 

Tesla відзвітувала про зростання поставок електромобілів на 23% в четвертому кварталі - до 112 тисяч

Компанія розраховує збільшити поставки машин більш ніж на третину у 2020 році.

 

Незвичайні сонячні елементи працюють вночі

Американські дослідники розробили особливі фотоелементи, які виробляють вночі до 50 Вт енергії на квадратний метр. Це приблизно чверть того, що видає сонячна панель вдень.

 

Fortum планує створити «вуглецево-негативну» систему центрального теплопостачання в Стокгольмі

Системою центрального опалення в Стокгольмі охоплено понад 800 тисяч клієнтів. Тепло для неї забезпечує комбінована генерація тепла та електроенергії. В якості палива використовується в тому числі й вугілля. Спільне підприємство енергетичного концерну Fortum і міської адміністрації Stockholm Exergi закриє свій останній вугільний котел для виробництва електроенергії та тепла на електростанції Värtaverket в Стокгольмі в кінці опалювального сезону навесні 2020 року.

 

Раптове припинення імпорту електроенергії вб'є основи конкуренції - глава НКРЕКУ

Раптове припинення (обмеження) імпорту електроенергії в ОЕС України вб'є основи конкуренції на енергетичному ринку України. Про це повідомили в прес-службі комісії з посиланням на слова глави регулятора Валерія Тарасюка, який прокоментував пропозицію міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексія Оржеля обмежити пропускну потужність на перетині з Росією та Білоруссю.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое