RSS
Новости
31 января 2020, 10:24
Innogy побудує перший акумуляторний накопичувач електроенергії потужністю 60 МВт в Ірландії
Innogy SE сприяє розширенню використання відновлюваних джерел енергії та входить в бізнес по будівництву акумуляторних систем зберігання електроенергії в Ірландії: компанія приступає до будівництва першої великомасштабної акумуляторної системи в графстві Монахан, Ірландія, недалеко від міста Лісдрамдо. Остаточне інвестиційне рішення (FID) вже прийнято.

Будівництво сховища електроенергії потужністю 60 мегават планується почати в цьому році, а введення в експлуатацію заплановано на 2021 рік. Акумуляторна система Innogy призначена для надання мережевих послуг і розширює портфель компанії з відновлюваних джерел енергії в Ірландії.

В Ірландії виробництво електроенергії з відновлюваних джерел все більше замінює виробництво електроенергії з викопних видів палива. Водночас, оператори електромереж все частіше стикаються із завданням компенсації коливань в розподільних і передавальних мережах. Компенсувати коливання в мережах можна, наприклад, шляхом обмеження потужності вітряних турбін. Однак, акумуляторні системи зберігання електроенергії пропонують більш ефективний спосіб стабілізації мережі та гарантують надійне електропостачання: система, яка буде побудована в Лісдрамдо реагує менш ніж за 150 мілісекунд на коливання частоти та за потреби накопичує електроенергію з мережі або віддає її в мережу. Саме тому великомасштабні накопичувачі особливо добре підходять для компенсації коливань в мережі, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії.

Після введення в експлуатацію акумуляторна система innogy в Лісдрамдо потужністю 60 мегават (МВт) зможе забезпечити електроенергією приблизно 125 000 домашніх господарств. Загальні заплановані інвестиції в новий накопичувач електроенергії складають близько 25 мільйонів євро.

Нагадаємо, що згідно зі звітом Міністерства економіки Північної Ірландії, країні вдалося значно збільшити частку відновлюваних джерел енергії в чистому споживанні електроенергії за 12 місяців з липня 2018 року по червень 2019 року: до 44,0 відсотків, що на 7,4 процентних пункту вище, ніж за попередні дванадцять місяців.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!