RSS
Новости
7 февраля 2020, 10:18
Total інвестує в сонячну енергетику в Індії
Французький нафтогазовий гігант Total, який вже є партнером в газовому бізнесі індійського енергетичного конгломерату Адані (Adani), інвестує 510 мільйонів доларів США, набуваючи 50% частку в діючих сонячних електростанціях загальною потужністю 2148 МВт, що належать Adani Green Energy Limited (AGEL).

Total і AGEL створять спільне підприємство 50/50, в яке AGEL переведе свої сонячні активи.

Портфель сонячних електростанцій, що на сьогодні повністю належать AGEL, розподілений по 11 штатам Індії. Всі об'єкти працюють на основі довгострокових (майже 25 років) угод про покупку електроенергії з фіксованими тарифами з національними і регіональними енергозбутовими компаніями.

«Угода підкреслює прихильність AGEL і Total того, щоб задовольнити зростаючий попит Індії на електроенергію на стійкій основі та допомогти в досягненні кліматичних цілей Індії», - йдеться в заяві AGEL.

Угода з Total послідувала за недавньою заявою голови групи Adani, Гаутама Адані, що мета його компанії - стати найбільшим у світі виробником сонячної енергії до 2025 року і відновлюваної енергії до 2030 року.

Голова і головний виконавчий директор Total Патрік Пуян зазначив: «Наша участь більш ніж у 2 ГВт сонячних проектів знаменує реальну зміну масштабу нашої присутності в секторі відновлюваної енергії Індії, який має дуже значний потенціал зростання в найближчі роки. Це буде сприяти задоволенню наших амбіцій щодо розгортання 25 ГВт відновлювальних джерел енергії до 2025 року. Ми дуже раді розширити партнерство з Adani Group в галузі відновлюваних джерел енергії, що дозволить нам отримати вигоду з їх глибоких знань індійського ринку електроенергії ».

Нагадаємо, що за даними уряду Індії, встановлена потужність електростанцій, що працюють на основі відновлюваних джерел енергії, перевищила поріг 84 ГВт в грудні 2019 роки (84,4 ГВт).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!