RSS
Новости
7 февраля 2020, 14:30
Кожне міністерство має внести в стратегію збільшення використання екологічно чистих палив – Макогон
В Україні є єдиний стимулюючий механізм, для зменшення шкідливих викидів від транспорту- направлений на збільшення кількості електромобілів- це закон 9260.

Про це на сторінці у Фейсбук написав генеральний директор ТОВ «Оператор ГТС України».

"Майже в усіх країнах ЄС на законодавчому рівні прийняті механізми які стимулюють збільшення кількості вантажного, автобусів та іншого транспорту на екологічно чистому паливі (гібридів, на природному компримованному або скрапленому газі, біогазі, водні, біодезелі та ін.) Такі механізми як: звільнення від оподаткування, компенсації при купівлі, безкоштовний сервіс та паркування, більш дешеві кредитні кошти тощо", - написав Макогон.

На переконання гендиректора ТОВ «Оператор ГТС України», збільшення використання всіх цих, екологічно чистих палив та стимулюючих механізмів обов’язково повинно бути закладено в кожну стратегію всіх міністерств.

"Тоді імплементація з законодавством, директивами, порядками та угодами ЄС буде на ділі, а не на словах", - написав Сергій Макогон.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Асоціація «Укравтопром» опублікувала статистику продажів електромобілів в Україні за перший місяць поточного року. У січні українці придбали 587 легкових автомобілів на електричній тязі, що на третину більше, ніж роком раніше.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!