RSS
Новости
7 февраля, 22:41
У Кам’янці-Подільському запрацювало таксі на електрокарах
У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині запустили електричне таксі. Служба екотаксі “Volta” презентувала електромобілі, які відтепер обслуговуватимуть кам’янчан, повідомили у міській раді.

Зазначається, що поки таксі має 16 авто марки «Nissan Leaf». Однак надалі заплановано поповнити автопарк ще півсотнею таких машин.

«На сьогодні ринок електромобілів розвивається швидкими темпами. Але флагманом таких недорогих і легких в обслуговуванні авто все ж таки залишається «Nissan Leaf». Вони одними із перших з’явилися на ринку. Тому сьогодні є технічна можливість їх і ремонтувати, і обслуговувати», – говорить радник міського голови Володимир Хмелюк.

Як повідомив керуючий “Volta” Олександр Похольчук, служба таксі працюватиме цілодобово, паралельно розвиватиметься та набиратиме команду. 

Автори проєкту зазначають, що основна увага приділяється сервісу, охайності водіїв і комфорту.

«За такими ініціативами – майбутнє. Приємно, що Кам’янець-Подільський став одним із перших міст, де запрацювало повноцінне електротаксі, – каже міський голова Михайло Сімашкевич. – Тому залишається лише подякувати авторам проєкту за таку екологічну, європейську новинку в нашому місті!».

Раніше повідомлялося, що в січні 2020 роки українці придбали 587 легкових автомобілів на електричній тязі, що на третину більше, ніж в 2019.  Найпопулярнішою моделлю на ринку електромобілів України продовжує залишатися Nissan Leaf - за перший місяць 2020 року 216 таких моделей отримали українські номери.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: shotam.info
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!