RSS
Новости
14 февраля, 17:44
Відновлювані джерела енергії, електричні автомобілі та гексафторид сірки — основні енергетичні прогнози на наступний рік
В наступному році увагу знову приділятимуть трансформації енергетичної галузі. Дві головні рушійні сили в 2020 році - реагування на занепокоєння суспільства через розвиток кліматичних змін і тиск на галузь щодо впровадження зелених технологій. Стає все більш очевидно, що лідери урядів повинні зайняти проактивну позицію щодо подолання перепон, які в поточний момент стримують відчутний прогрес. Про тренди розповів Андрій Олійник, керівник технічного відділу, Eaton

 1. «Відновлювані джерела енергії продовжуватимуть замінювати традиційні в усіх країнах EMEA. Якщо бути більш конкретним, сонячна енергія повернеться до Європи і стане життєздатним джерелом енергії. Протягом наступного року або близько того ми побачимо тенденцію зростання кількості потужних проектів сонячної енергетики, які працюватимуть без жодних субсидій, в різних країнах регіону. Це буде супроводжуватись пожвавленням у секторі систем генерації і накопичення сонячної електроенергії для будинків, що дозволить споживачам зберігати енергію до того часу, коли в ній виникне найбільша потреба, таким чином знижуючи загальні витрати на енергоспоживання». 

 2. «В наступному році Європейська комісія повинна буде переглянути прогрес, якого досягнення в питанні пошуку надійних, економічних та енергоефективних альтернатив використанню гексафториду сірки в електричних розподільних пристроях. Попит на розподільні пристрої зростає зі збільшенням кількості сонячних і вітряних електростанцій, які знаходяться в процесі будівництва. На жаль, більшість існуючих розподільних пристроїв містить — та випускає в довкілля — газ SF6. SF6 є загальновизнаним найшкідливішим парниковим газом (у 23 500 разів небезпечнішим за CO2), і його давно вже заборонено у ЄС для більшості застосувань.

 Однак під тиском галузі було зроблено виняток для розподільних пристроїв великої потужності. По мірі зростання свідомого ставлення до глобального потепління як галузь, так і регуляторні органи все більше розуміють, що використання SF6 в електричних розподільних пристроях зростає і потребує певного реагування. Не пізніше липня 2020 року країнам ЄС потрібно буде доповісти про стан цієї проблеми та оцінити, наскільки швидко ми, як галузь, зможемо припинити використовувати SF6. Зокрема це стосується розподільних пристроїв середньої напруги, які є найпоширенішим типом обладнання з великою кількістю як доступних до придбання, так і вже давно встановлених систем».

 3. «В 2020 році вийде більше моделей легкових електромобілів — як від традиційних оригінальних виробників, так і від брендів-новачків.  Хоча кількість реалізованих електромобілів і важко спрогнозувати, вона цілком передбачувано буде зростати. Хоча повний перехід на електроавтомобілі станеться ще дуже нескоро, вже зараз слід звернути увагу на створення належної інфраструктури та екосистем. Це могло б знизити занепокоєння щодо невеликого запасу ходу цих транспортних засобів, одночасно підвищуючи загальну привабливість переходу на електроавтомобілі. Наприклад, впровадження інтелектуальних режимів заряджання та двонаправлених зарядних пристроїв замість простих «нерозумних» зарядних пристроїв могло б, в свою чергу, знизити вартість енергії для споживачів, полегшити навантаження на енергетичні системи та допомогти прискорити швидке прийняття електроавтомобілів». 

 4. «Гнучкість та необхідність внесення змін у законодавство стануть злободенною темою для обговорення на енергетичному ринку у 2020 році. Збільшення кількості електромобілів означатиме збільшений попит на електроенергію, і оскільки відновлюваним енергоресурсам не притаманна настільки ж швидка можливість генерації електроенергії, яку мають вугілля або газ, необхідно буде знайти рішення цієї проблеми. Керування електромережами з метою вирівнювання пропозиції та попиту стає все більш складним в зв’язку зі все більшою децентралізацією установок з генерації електроенергії та коливаннями споживання. Існує потреба у створенні умов для появи нових типів обладнання, таких як накопичувачі енергії, і в розумному використанні потужностей для забезпечення стабільності системи шляхом надання операторам мереж можливості вигідно використовувати додаткові гнучкі потужності». 

 5. «Спостерігається загальна тенденція підключення до мережі великих акумуляторних станцій, але можливості їх розповсюдження в локальних мережах все ще обмежені через застаріле законодавство та структури ринків. Одночасно зі зростанням кількості електромобілів і появою нових заводів, енергоспоживання яких вимірюється в гігаватах, продовжують падати ціни на акумуляторні батареї. Це уможливлює зростання кількості великих мережевих проектів зберігання електроенергії. Однак сховища електроенергії, які знаходяться в локальних мережах, не мають доступу до тих самих ринків, внаслідок цього обмежуються їх можливості. Електрони в мережі рухаються без обмежень, тому необхідно відкривати ринки для агрегаторів і вдосконалювати законодавство для різкого пришвидшення використання акумуляторних батарей «за лічильниками» — а саме в будівлях і помешканнях. Це забезпечить більш швидке зростання використання всіх відновлюваних джерел енергії і зробить сховища енергії та сонячну енергетику більш доступними для всіх споживачів електроенергії». 

 6. «Економіка виробництва водню та розуміння переваг зеленої енергетики над «сірою» стануть головними темами для обговорення у 2020 році. Зацікавлені сторони вже краще розуміють, як ми можемо перейти від природного газу до використання дешевої зеленої енергії для виробництві воднюХоча раніше це вважалось важливим для лише мобільних установок, в наступному році ми, мабуть, будемо спостерігати посилення уваги до стаціонарних установок і промислових процесів, таких як зелена металургія.  Це не лише є способом зменшити викиди вуглецю під час генерації та перенесення тепла на велику відстань, але й може використовуватися для керування сезонним попитом на енергію».

 7.«В 2020 році посилиться увага до діджиталізації мереж. «Розумна» електромережа не може існувати без глибокого розуміння того, що відбувається в енергетичних системах. Очевидним є те, що нам необхідно уникнути масштабних відключень електроенергії — подібних до тих, що мали місце у Великобританії 2019 році — і найкращим способом досягнення цієї мети є вигідне використання нових цифрових інструментів. Зараз стало можливим керування мікромережами, що дозволяє частинам мережі безперебійно працювати навіть під час серйозних відмов або незапланованих подій. Дотепер більшість цих інновацій існувала лише в режимі моделювання, і зараз настав час для збільшення кількості пілотних проектів і розробок з діджиталізації, а також впровадження програмного забезпечення. Це буде наступним великим кроком у напрямку до розумних електромереж майбутнього».  

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!