RSS
Новости
21 февраля 2020, 12:25
Кабмін проти ретроспективного перегляду правил по "зеленим" тарифам - прем'єр
Мінекоенерго знаходиться в діалозі з інвесторами в сонячні та вітряні електростанції (СЕС, ВЕС) з пошуку компромісу щодо взятих раніше державою зобов'язань щодо забезпечення для них високих "зелених" тарифів.

"Ми передбачаємо серйозні проблеми з тим, щоб обслуговувала наша енергетика такі високі зобов'язання. Ми знаходимося в діалозі з ринком. Ми з ЄБРР та іншими шанованими нашими інвесторами постійно обговорюємо можливий компроміс і домовленість, щоб не допустити ретроспективних зміни правил", - сказав прем'єр- міністр Олексій Гончарук під час звіту уряду в Раді 21 лютого.

"Ми також не підтримуємо ретроспективну зміна правил", - підкреслив прем'єр.

За його словами, Мінекоенерго побудувало модель ринку і показало всю економіку інвесторам.

Активний пошук компромісу з питання "зелених" тарифів ведеться з осені минулого року. У відсутності значного прогресу учасники ринку звернулися до Секретаріату Енергетичного співтовариства (ЕС) для медіації цього процесу.

Раніше повідомлялось, що в разі ухвалення законопроекту Андрія Геруса про внесення зміни до закону "Про ринок електричної енергії" (№2236-2), яким пропонуються ретроспективні зміни "зеленого" тарифу, інвестори ініціюватимуть провадження проти держави Україна у міжнародних арбітражних судах. Про це йшлося в заяві Європейсько-Українського енергетичного агентства (ЄУЕА).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!