RSS
Новости
21 февраля 2020, 12:56
Consumer Reports включила електрокар Tesla до списку кращих авто року
Згідно зі звітом Consumer Reports, Tesla Model 3 входить до десятки кращих покупок серед автомобілів у 2020 році.

"Некомерційна організація опублікувала список найкращих автомобілів, куди увійшла найдоступніша модель електрокара Tesla поряд з автомобілями таких автовиробників, як Toyota, Subaru, Honda, Kia і Lexus", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Model 3 разом з LexusRX та Toyota Supra було обрано у категорії від 45 тисяч доларів до 55 тисяч доларів. Фахівці Consumer Reports похвалили Model 3 за "вражаючий досвід водіння" і "відмінну керованість", яка дозволяє відчути себе наче за кермом спортивного автомобіля. Вони трохи дорікнули за жорстку їзду загалом, але сказали, що це компенсується екологічністю та великим запасом ходу.

В Consumer Reports стурбовані тим, що автопілот не вимагає від водія постійної участі в керуванні автомобілем, що є проблемою безпеки. Tesla завжди позиціонувала свій автопілот як систему допомоги водієві, який має бути готовим будь-якої миті взяти на себе керування автомобілем. Однак критики компанії вважають, що його реалізація призводить до зловживання системою автопілотування і до неуважності на дорогах. Тим не менш, попри це, Model 3 все ж отримав рекомендації Consumer Reports. Tesla також посіла 11 (з 33) місце у загальному рейтингу автомобільних брендів, піднявшись на вісім позицій у порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, що у 2019 році в усьому світі продали 2,2 млн електромобілів. Порівняно з 2018 роком кількість продажів зросла на 10%. Лідером продажів у 2019 році став електрокар Tesla Model 3. За рік було реалізовано 300 тис. автомобілів цієї серії. Це становить 14% від загальних світових продажів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!