RSS
Новости
28 февраля 2020, 08:58
Мінекоенерго запропонувало новий сценарій реструктуризації "зеленого" тарифу, ефективність тонкоплівкових фотоелементів довели до 25% та підсумки вітроенергетика Іспанії - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Мінекоенерго запропонувало інвесторам ВДЕ новий, більш жорсткий сценарій добровільної реструктуризації "зеленого" тарифу

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища запропонувало інвесторам у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) новий, більш жорсткий сценарій розв'язання ситуації, яка склалась на ринку.

 

Ефективність тонкоплівкових фотоелементів вдалося довести до рівня ефективності традиційних кремнієвих

Вчені з університету Хасселт (Бельгія), міжнародного дослідницького центру IMEC, фламандського інституту VITO та їх партнери по консорціуму PERCISTAND стали першими, кому вдалося довести ефективність перетворення сонячної енергії в електричну за допомогою тонкоплівкового фотоелемента до 25%.

 

Вітроенергетика Іспанії перевищила 25 ГВт за підсумками 2019 року

Іспанія ввела в експлуатацію 2243 МВт вітрових електростанцій у 2019 році, повідомляє іспанська Асоціація вітроенергетики. Всі вони були встановлені на суші, і за цим показником іспанці випередили всі інші європейські країни (перше місце в ЄС за приростом материкової вітроенергетики).

 

DS AERO SPORT LOUNGE: У Женеві представлять електричний концепт-кар потужністю 680 КВт і запасом ходу 650 км

Компанія Citroen DS представить концепцію повністю електричного кросовера Aero Sport Lounge на Женевському автосалоні 2020 року. Новинка отримала яскравий дизайн кузова і салону, а також відмінні технічні характеристики.

 

Перший електрокар Skoda став найбільш продаваним «зеленим» автомобілем у Чехії

Перший електромобіль Skoda - Citigo e iV встановив рекорд продажів на рідному ринку. У перший місяць з початку реалізації він став лідером у рейтингу найпопулярніших «зелених» авто в Чехії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое