RSS
Новости
28 февраля 2020, 11:50
Керівництво Мінекоенерго провело зустріч з ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг" щодо інвестиційних планів підприємства
Заступники міністра енергетики та захисту довкілля Роман Абрамовський та Костянтин Чижик провели зустріч з керівництвом ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг" щодо інвестиційних планів підприємства, виконання природоохоронних заходів та зобов'язань в частині захисту довкілля, взятих при купівлі комбінату.

Під час зустрічі зосередили увагу керівника підприємства на необхідності повного закриття мартенівського виробництва в березні 2020 року та виконання вимог дозволів на викиди щодо  припинення роботи доменної печі №7 до кінця поточного року. 

Генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо запевнив, що ці заходи будуть вчасно реалізовані для формування атмосфери довіри між державою та інвестором, а також повідомив про плани з вересня 2020 року розпочати будівництво фабрики огрудкування потужністю 5 млн т окатишів на рік. Така технологія є значно більш екологічною за рівнем викидів СО, SOx, NOx та пилу.

Протягом двох тижнів новий керівник надасть відповідним чином затверджені детальні графіки реалізації вищезазначених  заходів.

Нагадаємо, що проект Закону України «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення», який спрямований на реформування дозвільної системи у сфері охорони навколишнього середовища, зареєстрований у Верховній Раді України.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!