RSS
Новости
28 февраля 2020, 13:32
Trina Solar почала випуск сонячних модулів потужністю понад 500 Ватт
Ще зовсім недавно на ринку переважали сонячні модулі (панелі) потужністю +/- 250 Ватт. Вони до сих пір у продажу. Однак в сонячній енергетиці йде поступовий перехід до більш «великих форм». На ринку з'являються модулі, потужність яких перевищує 500 Ватт. Перший такий 500-ватний модуль представила компанія Risen Energy в грудні минулого року.

27 лютого китайська Trina Solar оголосила про початок випуску сонячних модулів потужністю понад 500 Вт. Вони збираються з тих же самих 210-міліметрових кремнієвих пластин, що й панель Risen Energy.

Нові монокристалічні PERC модулі Duomax V (скло-скло) і Tallmax V (скло-підкладка) мають ефективність до 21%.

Trina стверджує, що створила інноваційну конструкцію сонячної комірки за допомогою передових пристроїв сторонніх виробників, неруйнівного процесу різання і високої щільності компонування. «Це додатково знижує втрати від опору, значно підвищує стійкість модуля до тріщин і гарячим точкам і водночас максимізує ефективність модуля», - зазначає компанія. «Якби традиційна конструкція половинчастих осередків була застосована до кремнієвих пластин негабаритного розміру (210 мм), високі вихідні струми модулів могли б створювати проблеми для компонентів системи, а розтріскування могло б привести до поломки модуля».

За словами Trina, попередні оцінки показують, що в порівнянні з більш поширеними двосторонніми модулями потужністю 410 Вт, Duomax V дозволить знизити інші витрати сонячної установки (крім модулів та інверторів) на 6-8%, а LCOE проектів - на 3-4%.

Компанія очікує, що обсяг випуску Duomax V до кінця 2020 року складе 5 ГВт.

Як ми неодноразово відзначали, сонячна промисловість відрізняється безперервним потоком інновацій, які призводять до зниження матеріаломісткості та поліпшення економіки фотоелектричної генерації.

Ще кілька років тому, щоб «скласти» сонячну станцію потужністю один кіловат потрібно чотири модулі, сьогодні стає досить двох. Це істотно знижує витрати матеріалів і компонентів і, відповідно, вартість сонячної енергії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія PV InfoLink опублікувала рейтинг найбільших постачальників сонячних модулів в 2019 році на основі своєї бази даних.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое