RSS
Новости
28 февраля 2020, 14:59
NIO починає виробництво свого нового електричного кросовера-купе EC6
Китайський виробник електромобілів NIO почав виробництво своєї третьої моделі після ES8 і ES6. Початок виробництва електричного кросовера-купе EC6 також стало можливим завдяки підписанню рамкових угод з урядом міста Хефей про залучення коштів на суму понад $ 1,42 млрд.

NIO EC6 - це те, що компанія називає інтелектуальним електричним кросовером-купе. Новий китайський електромобіль повинен стати одним з головних конкурентів Tesla Model Y.

Електричний кросовер-купе оснащений двома електродвигунами потужністю 160 і 240 кВт, які розганяють його від 0 до 100 км / год за 4,7 секунди. EC6 буде представлений в трьох варіантах: з батареями на 70 кВт*год, 84 кВт*год і нещодавно представленим акумулятором на 100 кВт*год з рідинним охолодженням, який дасть EC6 запас ходу в 615 кілометрів.

Компанія ще не реалізувала плани зі створення власної фабрики - спочатку планувалося побудувати фабрику в Шанхаї, а потім в Пекіні. Дві попередні моделі ES8 і ES6, а також нова EC6 виробляються в Хефей спільним підприємством NIO і JAC.

В липні 2020 року NIO розкриє більш точні технічні дані і ціни на нову модель, а поставки електрокроссовера клієнтам намічені на вересень.

Виробник електромобілів NIO є найбільш помітним серед десятків китайських стартапів, які хочуть стати наступною Tesla.

Нагадаємо, у 2018 році китайський виробник електрокарів NIO презентував свій другий електрокросовер з запасом ходу в 500 км.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hevcars
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!