RSS
Новости
28 февраля 2020, 17:45
Micro Mobility представила покращений міні-електрокар Microlino 2.0 і електроскутер Microletta
Швейцарська компанія Micro Mobility Systems, яка оголосила в січні про намір налагодити серійне виробництво спільно з італійською фірмою CECOM, анонсувала оновлений міні-електромобіль Microlino 2.0, створений за мотивами BMW Isetta, і скутер Microletta. Їх планується показати на Женевському автосалоні 2020 року.

Micro Mobility вже повідомляла про Microlino 2.0 на початку цього року. Тоді один із засновників проекту Мерлін Оуботер заявив про поліпшення ходових якостей, ергономіку і ремонтопридатність, а також можливість серійного виробництва електромобіля.

Тепер стали відомі технічні подробиці. Рульова колонка більше не переміщається разом з дверима, що позитивно вплинуло на безпечність. Задня колія розширена для підвищення стійкості.

Електродвигун за заявою компанії став потужнішим і більш енергоефективним, салон - просторішим і зручнішим. Завдяки вузькій передній стійці поліпшена оглядовість.


Зміни торкнулися і зовнішнього вигляду. Наприклад, задні ліхтарі з круглих, виконаних в ретро-стилі, перетворилися в вузьку смужку, відповідну сучасним тенденціям в дизайні.

Незважаючи на нововведення, базові технічні характеристики, в тому числі максимальний запас ходу в 200 км, і початкова ціна 12 000 євро залишаються незмінними. Виробництво на CECOMP планується почати в 2021 році.

Передбачається, що 17 000 попередніх замовників братимуть участь у формуванні вигляду моделі. Олівер Оуботер зазначив, що організація взаємодії з власниками продукції Micro Mobility дуже важлива для компанії.


Інша новинка Micro Mobility Systems - триколісний електричний скутер Microletta. За європейським законодавством він вважається трициклом, яким можна керувати без водійських прав на мотоцикл.

Заявлена ​​максимальна швидкість електроскутера становить 80 км/год, пробіг на одній зарядці - 100 км. Зйомний акумулятор можна заряджати від побутової розетки, а при необхідності - легко замінити новим.

Уже зараз модель доступна для попереднього замовлення за ціною 4900 євро. Однак дата виходу Microletta на ринок невідома. Micro Mobility заявляє про бажання сконцентруватися на виробництві Microlino 2.0, тому чекати скутер раніше 2021 роки не варто.

Нагадаємо, у вересні 2019 року швейцарська компанія Micro Mobility Systems показала мініелектрокар Microlino.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hevcars
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!