RSS
Новости
28 февраля 2020, 20:30
Tesla починає будівництво гігантської системи зберігання енергії
Установка на 1200 МВт*год стане найбільшою системою зберігання енергії в світі. Вона буде побудована в Каліфорнії, в окрузі Монтерей, і перевершить в 10 разів за своєю потужністю інший подібний проект Tesla - Hornsdale в Південній Австралії. Установка буде побудована на місці застарілої газової електростанції і дозволить накопичувати енергію сонця і вітру.

Tesla отримала фінальний дозвіл на переобладнання газової електростанції Moss Landing в Каліфорнії.  За планом, вона повинна перетворитися на величезну установку для накопичення енергії вітру і сонця.  Проект отримав одностайне схвалення Комісії з планування округу Монтерей.

В даний час електростанція, яка колись обслуговувала величезну територію, поступово виводиться з експлуатації та виробляє близько 10% від колишніх обсягів енергії.  Однак уже незабаром на її території розміститься 449 акумуляторів Megapack сумарною потужністю 1200 МВт*год.

Зараз найбільшою системою зберігання енергії вважається проект Tesla Hornsdale потужністю 129 МВт*год.  На момент будівництва він був в три рази потужнішим за найближчих конкурентів.  Однак нова установка перевершить його в 10 разів. Головним завданням установки буде накопичення енергії вітру і сонця.  Система дозволить згладжувати піки споживання і постачати електрику ночами і в безвітряну погоду.

Схвалення влади округу було останнім, що вимагалося для старту робіт на об'єкті.  Планується, що вони почнуться вже в наступному місяці, а в експлуатацію система буде введена до кінця року.

 Партнером Tesla за проектом стала Pacific Gas and Electric.  Крім Moss Landing, вони ведуть роботи зі створення ще трьох систем накопичення енергії, які замінять кілька газових електростанцій.

Раніше повідомлялося, що Tesla планує реанімувати бізнес з виробництва сонячних панелей

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое