RSS
Новости
13 марта 2020, 11:53
Директор GM: «Правильне рішення - це електромобілі, а не гібриди»
Нещодавно General Motors представила відразу кілька новинок в області електричного транспорту, який планує продавати в найближчі чотири роки. Журналісти поговорили з виконавчим директором компанії Мері Баррой про прибутковість, законах і про те, чому компанія вважає безперспективним напрямок гібридних силових установок.

У січні президент GM Марк Ройсс заявив, що наступний електромобіль компанії буде приносити прибуток з першого покоління. Директор компанії Мері Барра підтвердила в інтерв'ю, що ці плани компанії в силі й на перший прибуток вона розраховує зі стартом продажів GMC Hummer, оновленого електричного пікапа.

Щоб знайти спільну мову з регуляторами, слід зосередитися на випуску чистих електромобілів, а не гібридів, впевнена Мері Барра. Але для того, щоб вони стали продаватися, потрібно забезпечити надійну інфраструктуру зарядних станцій. Також необхідно простежити, щоб електромобіль став тим транспортним засобом, який покупець готовий купити в якості єдиної машини для сім'ї, на яку він стане розраховувати цілодобово. Не можна розраховувати на те, що у нього буде інша машина для далеких поїздок. Тому GM так активно розробляє мережу станцій зарядки та знижує вартість акумуляторів.

«Ми працюємо так швидко, як тільки можемо, щоб допомогти людям купувати електромобілі, тому що цього вони й хочуть, - сказала Барра. - Це наш шлях до успіху в довгостроковій перспективі. І чим швидше попит стануть стимулювати самі клієнти, а не регулятори, тим швидше ми переможемо».

«Так ми швидше перетворимо компанію, країну і весь світ, тому що віримо в кліматичні зміни», - заявила директор GM.

Також Барра розвіяла сумніви журналістів в тому, наскільки економічно випускати великі й не аеродинамічні електромобілі на кшталт GMC Hummer або SUT. У компанії є власна аеродинамічна труба, де проводяться всі випробування, і за результатами оптимізується дизайн. Зрештою, у GM великий досвід розробки великих машин.

«Ми будемо йти вперед настільки агресивно, наскільки дозволить попит, і ми наполегливо працюємо, щоб створити цей попит, - підсумувала Барра. - Я думаю, ви побачите, що ми дуже агресивні ».

Про переваги чистих EV над гібридами Мері Барра говорить не вперше. На її думку, гібриди залишаться тільки на китайському ринку, де вони допомагають укластися в екологічні норми. З економічної точки зору спроба впихнути в один автомобіль дві силові установки - марна трата часу і грошей.

Раніше ЕлектроВісті писали, що американський автомобільний концерн General Motors (GM) представив нову «надзвичайно гнучку глобальну» платформу, на якій будуть створюватися електричні моделі компанії, а також модульну силову установку і «запатентовані» літій-іонні батареї Ultium.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое