RSS
Новости
13 марта 2020, 18:00
Покупці китайських Model 3 подали позов до суду на Tesla через відсутність у електрокарах автопілота
Виробник електромобілів Tesla отримав колективний позов від власників Model 3 в Китаї, які скаржаться на відсутність у автомобілях обіцяного автопілота FSD.

Все більше  власників автомобілів Model 3 китайського виробництва незадоволені тим, що їх електромобілі оснащені старим чіпом апаратної версії 2.5 (HW 2.5) замість HW 3.0, хоча Tesla заявила, що компанія замінить чіпи безкоштовно.

«Я не прийму обіцянку Tesla оновити чіп, тому що це ключовий компонент, і заміна буде включати розбирання машини, що може призвести до загрози безпеці», - повідомив один з покупців Global Times.

Автовиробник підтвердив, що стався збій в ланцюжках поставок чіпів HW 3.0 на тлі спалаху коронавіруса.

У порівнянні з чіпами HW 2.5, виготовленими Nvidia, нова версія HW 3.0 являє собою комп'ютер власної розробки Tesla для функції повного самостійного водіння (FSD), обчислювальні можливості якого в 21 разів вище, ніж у попередньої версії.

Передбачається, що кожен транспортний засіб Tesla, поставлений з квітня 2019 року, буде оснащено повністю автономним комп'ютером Tesla.

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT) закликало Tesla забезпечити «узгодженість» продукту, якість і безпеку автомобілів китайського виробництва.

Нагадаємо, компанія Tesla почала 7 січня продаж своїх електрокарів Model 3, які були виготовлені на заводі в китайському Шанхаї.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hevcars
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!