RSS
Новости
20 марта 2020, 15:30
Сербія встановить субсидії для власників електрифікованих транспортних засобів
Уряд Сербії введе субсидії на придбання електричних і гібридних транспортних засобів в рамках заходів щодо поліпшення якості повітря. Цей крок також є частиною заходів щодо безпосередньої підтримки екологічно чистих перевезень в країні.

Уряд виділить до 120 млн динарів ($ 1,1 млн) для фінансування стимулювання в цьому році, говориться в заяві на сайті Міністерства охорони навколишнього середовища Сербії. Проте, міністри не заперечують можливість виділити більшу суму з бюджету.

Відповідно до нової політики субсидування, перевага віддається електричним пасажирським автомобілям місткістю до дев'яти місць і легким комерційним електромобілям, оскільки їх покупка субсидується в розмірі € 5 000.

Субсидія в розмірі € 3 500 буде надана для придбання плагін-гібридних транспортних засобів з викидами вуглекислого газу (CO2) до 50 грам на кілометр, а субсидія для гібридів з викидами CO2 від 50 до 100 грамів на кілометр складе € 2 500.

Крім цього, власникам електричних мопедів (включаючи трицикли) і електричних мотоциклів будуть також надаватися субсидії в розмірі € 250 і € 500 відповідно.

Раніше ElektroVesti писали, що у Нідерландах кожен громадянин, який побажає придбати новий електромобіль після 1 липня 2020 року, зможе отримати 4000 євро (4425 доларів) на його покупку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hevcars
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!