RSS
Новости
20 марта 2020, 19:31
Skoda закрила свої заводи в Чехії через коронавірус
Чеський автовиробник Skoda закрив три своїх заводи в Млада-Болеславі, Квасинах і Врхлабі мінімум на два тижні - до 6 квітня. Про це напередодні повідомила прес-служба компанії.

Відзначається, що таке рішення було прийнято після зараження трьох співробітників коронавірусом.  У компанії запевнили, що на час зупинки підприємств робітникам буде виплачуватися грошова компенсація: в період з 19 по 29 березня - 70% від заробітної плати, з 30 березня по 5 квітня - 75%.

 «Оскільки в одній тільки Чеській Республіці працюють 37 тисяч співробітників, наша відповідальність виходить далеко за межі воріт заводів.  Необхідно зробити все можливе, щоб уповільнити поширення вірусу, захистити і допомогти тим, хто буде особливо вразливим, літнім людям і людям з вадами здоров'я.  Крім того, канали продажів на більшості ринків також впали через урядові заходи », - заявив генеральний директор Skoda Auto Бернхард Майєр. 

 При цьому всі заводи SAIC Volkswagen в Китаї (за винятком Чанши), де виробляються автомобілі Skoda, відновили роботу.  Виробництво на індійському заводі в Аурангабаді триває, хоча і значно скорочено.  Завод в індійському місті Пуна зупинений на планову модернізацію в рамках проекту India 2.0.  Тут буде налагоджено виробництво нового модельного сімейства.

Раніше повідомлялося, що незважаючи на епідемію коронавіруса китайському виробництву електромобілів прогнозують зростання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: news.infocar.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!