RSS
Новости
20 марта 2020, 21:36
Porsche: Електрокроссовер Taycan Cross Turismo дебютує в кінці 2020 року, а вже у 2022 році до нього приєднається повністю електричний Macan
Німецький автовиробник Porsche провів щорічну конференцію, на якій оголосив фінансові результати і оголосив терміни виходу нових електромобілів Taycan Cross Turismo і Macan Electric.

У 2019 р. компанія передала клієнтам 280,800 автомобілів, що на 10% більше в порівнянні з попереднім роком. Оборот виріс на 11% до 28,5 млрд євро, а операційний результат до обліку витрат - на 3% до 4,4 млрд євро. За вказаний період персонал компанії збільшився на 10% до 35,429 співробітників.

До 2024 року Porsche планує інвестувати в гібридизацію та електрифікацію своїх моделей порядку 10 млрд євро. В результаті вже до середини поточного десятиліття половину всього модельного ряду бренду становитимуть повністю електричні моделі або підключаємі гібриди.

Після Porsche Taycan на ринок вийде його «крос-версія» Taycan Cross Turismo, офіційна презентація серійної моделі повинна відбутися до кінця поточного року. Концепт Porsche Mission E Cross Turismo був представлений ще в 2018 році, він отримав пару електродвигунів сумарною потужністю 600 к.с. (440 кВт) і батарею неназваною ємності, яка забезпечить запас ходу на рівні 500 км (NEDC).

Другою повністю електричною моделлю бренду стане кросовер Porsche Macan, заснований на платформі PPE (Premium Platform Electric), яку спільно створювали фахівці Porsche і Audi. Раніше модель збиралися вивести на ринок в 2021 році, проте в свіжому звіті вказано 2022 рік. Електрокроссовер успадкує характерний для моделі дизайн, при цьому отримає як заднеприводну, так і повнопривідну версію з двома електродвигунами.

Раніше повідомлялося, що у Києві біля станції метро "Олімпійська" встановили для електромобілів перші зарядні станції Porsche. Проект Porsche Destination Charging реалізувала компанія "Віннер Імпортс Україна", CHICAGO Central House. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое