RSS
Новости
27 марта 2020, 13:32
ПАТ "Донбасенерго" залучило компанію EY до реалізації проєкту будівництва 6-го енергоблоку на Слов’янській ТЕС
ПАТ "Донбасенерго" залучило досвідченого кваліфікованого консультанта — EY — одну з найбільших у світі міжнародних компаній "Великої четвірки" (Big 4), що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, для супроводу проєкту будівництва 6-го енергоблоку Слов’янської ТЕС.

Також компанія EY супроводжуватиме процес отримання державної гарантії України під проєкт і поліпшення фінансових показників проєкту, допоможе залучити фінансування для покриття фінансових зобов’язань ПАТ "Донбасенерго"за проєктом, супроводжуватиме в переговорному процесі з Банком Китаю (Bank of China).

Наразі компанією-підрядником Dongfang Electric International Corporation (м. Ченду, провінція Сичуань) проводиться оцінювання техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проєкту у Bank of China з метою отримання фінансування під будівництво нових енергоблоків на Слов’янській ТЕС — 6 А і 6 В потужністю 330 МВт кожен.

Мета проєкту — підвищити ефективність роботи ТЕС, продовжити ресурс її використання на 40 років, спалювати низькосортне, низькокалорійне вугілля та генерувати "чисту"електроенергію відповідно до європейських екологічних стандартів.

Крім того, з будівництвом енергоблоку № 6 будуть створені нові потужності в енергодефіцитному регіоні з розвиненою інфраструктурою, а енергетична система України отримає додаткові маневрові потужності.

Реалізація проєкту сприятиме підвищенню надходжень до державного та місцевого бюджетів і державних цільових фондів. На період будівництва енергоблоку буде створено 1500 робочих місць, від початку експлуатації нових потужностей роботою додатково будуть забезпечені 340 осіб. Активізація будівельних робіт сприятиме розвитку інфраструктури м. Миколаївки Донецької області.

Новий енергоблок відповідатиме всім технічним вимогам ENTSO-E, екологічним вимогам законодавства України та вимогам європейських директив з охорони навколишнього природного середовища.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Китай очікує надання від України державних гарантій для інвестування 600 млн доларів в будівництво нового блоку Слов'янської ТЕС (ПАТ "Донбасенерго").

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое