RSS
Новости
3 апреля 2020, 10:52
"Укренерго" прогнозує обмеження імпорту електроенергії в ОЕС на наступний тиждень до 100 МВт вночі
Граничні значення імпорту електроенергії з Білорусі, РФ та Молдови 6-10 квітня складатимуть вночі до 100 МВт, а вдень та 11-12 квітня імпорт взагалі не передбачається.

Про це свідчать розроблені НЕК "Укренерго" прогнозні баланси потужності енергосистеми України на 6-12 квітня.

"Обмеження імпорту до 0 МВт пов'язане з необхідністю дотримання рамок оперативної безпеки енергосистеми у зв'язку зі значним зниженням споживання в ОЕС України", - наголошується в повідомленні НЕК на сайті 2 квітня.

"Укренерго" рекомендує враховувати дану інформацію при оформленні відповідних зовнішньоекономічних домовленостей.

У компанії також уточнили, що заявлені значення обмежень є прогнозними та можуть змінюватися в залежності від операційної ситуації, яка буде створюватися в енергосистемі за фактом.

Як повідомляла НЕК "Укренерго" раніше, доступ до пропускної спроможності міждержавних мереж для імпорту електричної енергії з Російської Федерації за результатами місячного аукціону на квітень залишилося нерозподіленим.

Доступ до 500 МВт перетину для імпорту з Білорусі в період з 25 по 30 квітня був викуплений шістьма компаніями.

За даними Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища, споживання електроенергії в Україні в січні-лютому 2020 року з урахуванням технологічних втрат у мережах знизилося на 5,1% (на 1 млрд 451,4 млн кВт*год) в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року - до 26 млрд 999,4 млн кВт*год.

Раніше НЕК «Укренерго» розробила прогноз балансів потужності, згідно з яким, 21-29 березня імпорт з Росії, Білорусі та Молдови становитиме 0 МВт.

Нагадаємо, що з моменту впровадження карантинних заходів споживання електроенергії в енергосистемі України знизилось на понад 5%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!