RSS
Новости
3 апреля, 17:09
Українські підприємства зацікавлені в будівництві ГЕС в Таджикистані – Кулеба
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Таджикистану Сіроджіддіном Мухріддіном підтвердив інтерес до подальшої участі українських підприємств у будівництві гідроенергетичних об'єктів на території Таджикистану.

"Ми повинні приділяти особливу увагу питанням економіки і торгівлі. Україна підтверджує інтерес до подальшої участі наших підприємств у будівництві гідроенергетичних об'єктів на території Таджикистану, співпраці в промисловій, сільськогосподарській, транспортній та інших сферах", - цитує прес-служба МЗС України слова глави відомства Кулеби під час розмови.

Як зазначає МЗС України, за даними Держкомстату України, протягом 2019 року товарообіг з Таджикистаном склав $ 29,02 млн із позитивним для України сальдо в $ 26,38 млн. Крім того, Україна - важливий партнер Таджикистану в гідроенергетичній галузі. Українські підприємства постачають необхідне обладнання для енергетичних об'єктів Таджикистану, зокрема в рамках важливого для Таджикистану проекту спорудження Рогунської ГЕС.

Нагадаємо, в Таджикистані запустили Рогунську ГЕС, яку будують українські компанії.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!