RSS
Новости
10 апреля 2020, 11:21
Обсяг продажів вітрогенераторів у світі складе $ 600 млрд за найближчі 10 років
Згідно з новим аналізом експертів з Wood Mackenzie, глобальний середньорічний обсяг поставок вітряних турбін в грошовому вираженні складе 60 мільярдів доларів США у період з 2020 по 2028 рік. Це на 8% більше, ніж в 2019 р, в якому обсяг реалізації вітрогенераторів склав $ 56 млрд.

Компанія призводить вдалий графік, на якому річні обсяги продажів розділені по компонентах, видно, яку частку у вартості займають лопаті, вежі та інші деталі.

Попри хороші перспективи протягом наступного десятиліття, коронавірус створює короткострокові перешкоди для розвитку, зазначає WoodMac. «Високі темпи будівництва нових об'єктів привели до нестачі лопатей і підшипників. Коронавірус поставив під загрозу приблизно 10-15% обсягів виробництва в Китаї, Іспанії та Італії. Проте, китайські компанії відновили виробництво на початку березня, що призвело до зниження прогнозу на 2020 рік всього лише на 3 ГВт », - зазначено в повідомленні Wood Mackenzie.

Попри фактор коронавіруса WoodMac вважає, що світову вітроенергетику чекає рекордного зростання в 2020 році.

У кінці березня компанія випустила прогноз, відповідно до якого світова вітроенергетика буде рости у середньому на 77 ГВт в рік в найближчі 10 років.

Нагадаємо, що згідно з новим прогнозом Wood Mackenzie, в період з 2020 по 2029 рік включно середньорічні темпи приросту потужностей вітроенергетики в світі становитимуть 77 ГВт. Це означає зростання глобальної встановленої потужності на 112% в зазначений період, тобто за найближчі 10 років вона більш ніж подвоїться і перевищить 1400 ГВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!