RSS
Новости
10 апреля 2020, 14:34
ЄС обговорить з громадськістю зниження викидів парникових газів на 55% до 2030 року
Європейська комісія запропонувала обговорити нову мету зі зниження викидів парникових газів на 50-55% до 2030 року. Про початок 12-тижневого періоду консультацій з громадськістю з питання нових кліматичних цілей оголосили, незважаючи на глобальну економічну кризу, викликану пандемією COVID-19.

Громадяни та підприємства ЄС, неурядові організації, вчені та уряди повинні будуть до 23 червня висловити свою думку про план Європейського Союзу щодо зміни його нинішнього цільового показника скорочення викидів парникових газів: діюча мета: зниження на 40% до 2030 року від рівня 1990 року, а пропонована: зниження на 50-55%.

"Консультація спрямована на збір думок про бажаний рівень амбіцій у сфері кліматичної та енергетичної політики, необхідних діях у різних секторах і розробці конкретної політики для збільшення кліматичних амбіцій до 2030 року, — зазначає Європейська комісія. - Вона також націлена на збір додаткової інформації, у тому числі дорожніх карт, доповідей і досліджень, які стосуються більш глибокого скорочення викидів парникових газів».

Європейська комісія оприлюднить свій план з підвищення кліматичної мети ЄС на 2030 рік у вересні в рамках «зеленої угоди» (European Green Deal).

"Перегляд поточної мети на 2030 рік у бік підвищення ставить нас на більш послідовний шлях до досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року», — говорить комісія.

Нагадаємо, лідери ЄС домовились довести викиди парникових газів до нуля до 2050 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!