RSS
Новости
17 апреля 2020, 16:36
На тепловій електростанції у Київській області палили радіоактивну деревину, що поставляється з Чорнобильської зони відчуження, - поліція
Іванківська теплова електростанція в Київській області нібито закуповувала радіоактивну деревину, що поставляється з Чорнобильської зони відчуження. Сировина могла перевищувати встановлені норми за рівнем забруднення радіонуклідами в кілька разів.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Київській області.

Надалі ця деревина нібито використовувалася на електростанції в якості палива. За версією слідства, керівництво ТЕС могло порушити норми законодавства про відходи, охорони навколишнього середовища і санітарно-епідемічне благополуччя населення.

Правоохоронці вилучили для проведення експертизи зразки деревини, промислових відходів і грунту. Було відкрито кримінальну справу за ч. 1 ст. 241 КК (забруднення атмосферного повітря).

Раніше ЕлектроВісті писали, що Київ посів перше місце в рейтингу міст світу з найбільш забрудненим повітрям через задимлення, викликане пожежами в Чорнобильській зоні. Про це свідчать дані світового рейтингу за індексом якості повітря QIAir.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: news.liga.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое